Wykaszarki | Podkaszarki

Funkcjonalne wykaszarki, podkaszarki, wycinarki Husqvarna oraz mechaniczne nożyce do żywopłotu.

Nożyce do żywopłotu Husqvarna

Niezależnie od rodzaju i wielkości żywopłotu z mechanicznymi nożycami Husqvarna osiąganiemy zamierzony efekt, a praca będzie niezwykle prosta i przyjemna. Pamiętajmy, że nożyce są przedłużeniem naszych rąk, dlatego warto zadbać o ich jakość i funkcjonalność. Główne cechy nożyc do żywopłotu to: ergonomiczna konstrukcja, o dużej sile cięcia, dobremu wyważeniu i łatwość obsługi. Ceny rozpoczynają się już od 729 zł. Jako dealer Husqvarna w Kaliszu gwarantujemy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny, a także rzetelny i profesjonalny serwis.

wykaszarki, nożyce do żywopłotu
wykaszarki, nożyce do żywopłotu
wykaszarki, nożyce do żywopłotu

Wykaszarki Husqvarna

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór profesjonalnych wykaszarek, czyli kos mechanicznych przeznaczonych do pielęgnowania terenów nierównych oraz koszonych nieregularnie. Wykaszarki Husqvarna idealnie sprawdzą się więc na osiedlach lub na działkach, do których rzadziej uczęszczamy. W zależności od mocy silnika oraz wału, jaki wybierzemy, wykaszarką skosimy miękką trawę, bądź też liczne i twarde chwasty lub krzewy, takie jak pokrzywy czy jeżyny. Wykaszarki szczególnie polecamy również osobom zakładającym nowe ogrody na dziko zarośniętym nieużytku, gdyż maszyny te dają się wygodnie podwieszać ma szelkach i wyposażone są w żyłki o dużej szerokości pokosu. Zakres cięcia wykaszarek wynosi przeważnie 45 cm, bądź więcej. Możemy je zastosować wszędzie tam, gdzie używamy kosiarki elektrycznej. Niewątpliwą zaletą użytkowania tych maszyn jest wygoda, a także solidność wykonania. Popularne oraz często wybierane kosy mechaniczne są mocnymi kosami spalinowymi.

wykaszarki, nożyce do żywopłotu

Podkaszarki Husqvarna

Podkaszarki, zwane inaczej trymerami, są urządzeniami o znacznie mniejszej mocy niż kosy spalinowe, czyli wyka szarki. Posiadają one także mniejszy zasięg cięcia, wynoszący zazwyczaj 40 cm. Mechanizm pracy podkaszarek opiera się o głowicę z żyłką. Podkaszarki Husqvarna pozwalają na szybkie i wygodne koszenie, jednak nie nadają się do pielęgnowania większych terenów. Są one idealnym rozwiązaniem, gdy należy dokonać poprawek po koszeniu trawnika kosiarką bądź kosą spalinową. Z pomocą podkaszarki można zadbać o trudnodostępne miejsca, takie jak obszary wokół drzew, między krzakami, bądź przy murach. Szeroka oferta podkaszarek firmy Husqvarna pozwoli znaleźć maszynę idealną do planowanej pracy w ogrodzie. Firma Husqvarna skupia się przede wszystkim na komforcie użytkowania i ułatwieniu zagospodarowywania terenów zielonych. Podkaszarki tej marki są więc lekkie, proste w obsłudze oraz posiadają teleskopową rękojeść, dzięki której istnieje możliwość dopasowania sprzętu do wzrostu użytkownika.

wykaszarki, nożyce do żywopłotu
podkaszarki

Nożyce do żywopłotu Husqvarna - Warto wiedzieć

Porady Zakupu: Nożyce do żywopłotu.

Przede wszystkim należy zastanowić się do jakiego rodzaju żywopłotu potrzebujemy nożyce. Czy żywopłot jest wysoki, niski, długi oraz czy będziemy go kształtować.

Jeśli chcemy kształtować żywopłot zalecamy nożyce dwustronne.

Nożyce jednostronne sprawdzą się przy cięciu prostych odcinków żywopłotu.

Nożyce na wysięgniku idealnie sprawdzą się do cięcia żywopłotów wysokich i niskich.

Marka Husqvarna

Firma Husqvarna jest obecnie największym producentem urządzeń do pielęgnacji terenów zieleni tj. pilarki, wykaszarki, kosiarki, traktory, pługi śnieżne, nożyce do żywopłotu.

Poprzez długoletnie doświadczenie jest to marka gwarantująca wysoką jakość, dobrą użyteczność i wysoką efektywność urządzeń. Początki firmy sięgają 1620 roku, dając 400 letnią tradycję firmy.

Oprócz sprzedaży Husqvarna jest także wysoko ceniona za dobry i szybki serwis swoich urządzeń.