Wykaszarki | Podkaszarki

Funkcjonalne wykaszarki, podkaszarki, wycinarki Husqvarna oraz mechaniczne nożyce do żywopłotu.

Nożyce do żywopłotu Husqvarna

Niezależnie od rodzaju i wielkości żywopłotu z mechanicznymi nożycami Husqvarna osiąganiemy zamierzony efekt, a praca będzie niezwykle prosta i przyjemna. Pamiętajmy, że nożyce są przedłużeniem naszych rąk, dlatego warto zadbać o ich jakość i funkcjonalność. Główne cechy nożyc do żywopłotu to: ergonomiczna konstrukcja, o dużej sile cięcia, dobremu wyważeniu i łatwość obsługi. Ceny rozpoczynają się już od 729 zł. Jako dealer Husqvarna w Kaliszu gwarantujemy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny, a także rzetelny i profesjonalny serwis.

wykaszarki, nożyce do żywopłotu
wykaszarki, nożyce do żywopłotu
wykaszarki, nożyce do żywopłotu

Wykaszarki, Podkaszarki, Wycinarki Husqvarna

Szeroka oferta wycinarek profesjonalnych, wykaszarek i podkaszarek Husqvarna pomogę i uprzyjemnią żmudne i czasochłonne wykaszanie krawędzi trawnika. Również idealnie sprawdzą się w miejscach trudnodostępnych oraz podczas wycinania jeżyn lub pokrzyw. Tak szeroka oferta firmy Husqvarna pozwoli idealnie znaleźć maszynę do wykonywanej pracy. Identycznie jak w przypadku innych urządzeń, firma Husqvarna ma na względzie przede wszystkim komfort i ułatwienie trudnej pracy w ogrodach.

Niezależnie czy potrzebujemy wycinarki profesjonalne, wykaszarki czy podkaszarki, każda z maszyn oferuje dużą moc z niewielkim ciężarem oraz dużą wydajność z doskonałymi wynikami pracy. Jako dealer Husqvarna w Kaliszu gwarantujemy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny, a także rzetelny i profesjonalny serwis.

wykaszarki, nożyce do żywopłotu

Nożyce do żywopłotu Husqvarna - Warto wiedzieć

Porady Zakupu: Nożyce do żywopłotu.

Przede wszystkim należy zastanowić się do jakiego rodzaju żywopłotu potrzebujemy nożyce. Czy żywopłot jest wysoki, niski, długi oraz czy będziemy go kształtować.

Jeśli chcemy kształtować żywopłot zalecamy nożyce dwustronne.

Nożyce jednostronne sprawdzą się przy cięciu prostych odcinków żywopłotu.

Nożyce na wysięgniku idealnie sprawdzą się do cięcia żywopłotów wysokich i niskich.

Marka Husqvarna

Firma Husqvarna jest obecnie największym producentem urządzeń do pielęgnacji terenów zieleni tj. pilarki, wykaszarki, kosiarki, traktory, pługi śnieżne, nożyce do żywopłotu.

Poprzez długoletnie doświadczenie jest to marka gwarantująca wysoką jakość, dobrą użyteczność i wysoką efektywność urządzeń. Początki firmy sięgają 1620 roku, dając 400 letnią tradycję firmy.

Oprócz sprzedaży Husqvarna jest także wysoko ceniona za dobry i szybki serwis swoich urządzeń.