Pilarki | Piły

Szeroka oferta pilarek i pił Husqvarna dla klientów poszukujących niezawodnych urządzeń.

Pilarki Husqvarna

Pilarki łańcuchowe Husqvarna charakteryzują się prostą obsługą, zaawansowaną technologią, ekologią oraz dużą mocą. Oprócz aspektów związanych z bezpieczeństwem, ekologią, pilarki husqvarna zapewniają również duży komfort użytkowania, a innowacyjne pomysły, pozwoliły na wyczuwalne wytłumienie wibracji silnika. Ceny pilarek zaczynają się już od 849 zł, co sprawia, że są przystępne dla każdego. Pilarki Husqvarna cechuje również niewielka waga, co dodatkowo pomaga przy dłuższym użytkowaniu.

piły, pilarki, Kalisz, Błaszki, Brzeziny, Sieradz, Ostrów Wielpolski, Odolanów, Ostrzeszów
piły, pilarki, Kalisz, Błaszki, Brzeziny, Sieradz, Ostrów Wielpolski, Odolanów, Ostrzeszów

Pilarki Profesjonalne Husqvarna

Dla wymagających klientów firma Husqvarna posiada bogatą ofertę pilarek określaną jako XP lub "wytrzymałe pilarki”. Maszyny te przeznaczone są do codziennej, długotrwałej pracy i polecane zwłaszcza, bardziej wymagającym klientom, ze względu na zwiększoną wydajność i efektywność. Pilarki z serii profesjonalnej sprawdzą się w najtrudniejszych zadaniach i gwarantują niezawodność przy intensywnej pracy. Ceny pilarej profesjonalnych rozpoczynają się od około 1450zł.

piły, pilarki, Kalisz, Błaszki, Brzeziny, Sieradz, Ostrów Wielpolski, Odolanów, Ostrzeszów

Pilarki Husqvarna - Warto wiedzieć

Porady Zakupu: Pilarki

Podstawowym kryterium zakupu pilarki powinien być jej rodzaj pracy. Husqvarna posiada w swojej ofercie sprzęt do prac lekkich oraz serie profesjonalną do zaawansowanych działań i intensywnej pracy.

Warto zwrócić uwagę także na komfort użytkowania oraz bezproblemowy serwis, który w razie potrzeby wymieni lub naprawi zużyte elementy.

Praca z pilarką może być niebezpieczna, dlatego tak ważny jest zakup tylko oryginalnych i certyfikowanych urządzeń marki Husqvarna.

Marka Husqvarna

Firma Husqvarna jest obecnie największym producentem urządzeń do pielęgnacji terenów zieleni tj. pilarki, wykaszarki, kosiarki, traktory, pługi śnieżne, nożyce do żywopłotu.

Poprzez długoletnie doświadczenie jest to marka gwarantująca wysoką jakość, dobrą użyteczność i wysoką efektywność urządzeń. Początki firmy sięgają 1620 roku, dając 400 letnią tradycję firmy.

Oprócz sprzedaży Husqvarna jest także wysoko ceniona za dobry i szybki serwis swoich urządzeń.